می خوام یه خانم از قشر مذهبی و چادری برای ازدواج انتخاب کنم

[ad_1]

سلام و خدا قوت برای پشت سر گذاشتن ماه رمضان به سلامتی

انشاء الله که تونسته باشیم از این ماه بهترین نتیجه هایی که میشه رو بگیریم. یک سوال داشتم از خواهران بخصوص خانومای مذهبی و مقید و چادری.

من حقیقتا ادم مذهبی هستم نمی خوام بگم خیلی پاکم ولی نماز روزه و واجبات و محرمات رو رعایت می کنم. پسری هستم 25 ساله که در شرف ازدواج اگه خدا بخواد . ترس من اینه که نتونم همسر آینده رو بشناسم.

خوب طبیعتا من متمایل به خانومای مذهبی و بخصوص چادری هستم تا همسری از این قشر انتخاب کنم  و بیچارگی و بدبختی ما پسرای مذهبی و مقید اینه که نمی تونیم بریم جلو و راحت با خانومی درباره ازدواج صحبت کنیم. بگیم بخندیم و بشناسیم روحیات و شخصیت اونا رو .

شخصیت من اینطوره که بشدت دوست دارم که خانومم مهربون باشه ، از
مهربونی کردن من یا معاشقه های احساسی من بدش نیاد .بتونم بی نهایت بهش
محبت کنم. شاید باورتون نشه ولی میگن مردا بیشتر بصری هستن ولی می خوام بگم
که من 60 بصری هستم 40 لمسی یا شایدم بیشتر لمسی.

تو رو خدا نیاید بگید ای آقای مذهبی اینا رو از کجا میدونی یا این که شما چرا این حرفا رو میزنید. مگه ما دل نداریم. منم میخوام همسرمو بغل کنم و فشار بدم بخودم. بوسه بارانش کنم بخصوص پیشونی و گونه ها و با عرض معذرت لباش.

باور نمی کنید اگه بگم بیش از 5 6 ساله که هر شب خواب و رویای بغل کردن همسرمو موقع خواب میبینم . به شدت به بغل کردن حساسم .شایدم عقده شده برام اخه تا حالا هیچکی برای مهبت منو بغل نکرده یا این که بخواد ببوستم. قربون حکمت خدا هم برم من که عاشق داشتن خواهرم ام دریغ از یک خواهر .خواهری که اگه داشتم برادری رو براش تموم میکردم.

حالا سوال اصلی من اینه که این دست از خانمای چادری و مذهبی و بشدت مقید که به احتمال خیلی زیاد مورد های من از این دست هستن ،‌می تونن به قول معروف لوندی کنن. تو خونه شاد باشن بگن بخندن و بالا پایین بپرن. یا این که خیلی مهربون باشن .

شخصیت های منفعل تو دانشگاه بیشتر مانتویی ها فعال تر بودن و تو چشم تر . ولی چادری ها یبشتر منفعل و ساکت و سر بزیر. خوب حق بدین که من خیلی وسواس داشته باشم واسه شناختن اینا.


موضوعات مرتبط:

رفتارشناسی دختران برای ازدواج ,

[ad_2]

منبع by [author_name]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *